Krásný den dámy a pánové, od 17.7.2020 do 8.8.2020 jsem na nádherné dovolené. Přeji vám úžasné léto. Objednávky budu přijímat i nadále, ale první odeslání zásilek až 10.8.2020.

Sodalit

sodalit

Logika, pravda, sebeláska, sebepřijetí, sebevědomí, vyjádření, klidná mysl, týmová práce, vyrovnanost, meditace

Elektromagnetický smog, návaly paniky, intelektuální závislost, duševní zmatek

 

Sodalit spojuje logiku s intuicí a otevírá dokořán bránu vnímavosti ducha. Jde o kámen podněcující majitele k cestě za pravdou a ideály, které jej nutí zůstat věrný sám sobě a všemu, v co věří.

Sodalit ruší elektromagnetické znečištění a lze jej položit na počítač, aby zamezil jeho vyzařování. Pomůže lidem, kteří jsou citliví na „syndrom nemocných budov“ nebo na elektromagnetický smog.

Jedná se o mimořádně užitečný kámen pro týmovou práci, nebo přináší harmonii, solidaritu a vědomí společného cíle. Podněcuje důvěru a soudržnost členů skupiny a upevňuje pouto mezi nimi.

Je to vynikající kámen pro rozvoj mysli. Sodalit potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje k racionálnímu uvažování, objektivitě, pravdě a intuitivnímu uvažování.

Současně působí příznivě na slovní vyjadřování myšlenek. Jelikož vnáší do mysli klid, umožňuje přijímat nové informace.

V duševní rovině přináší krystal vyrovnanost a potlačuje návaly paniky.

Dokáže transformovat povahu lidí, kteří cítí potřebu neustále se bránit nebo reagují příliš citlivě. Odhaluje kořeny jejich obav, fobií, pocitů viny a svazujícího jednání, což jim brání stát se tím, kým doopravdy jsou.

Zvyšuje sebevědomí, pomáhá přijímat sama sebe a zvyšuje důvěru ve vlastní schopnosti.

Prohlubuje meditaci. Když se ponoříte do meditace navozené sodalitem, dokáže vaše mysl porozumět aktuálním okolnostem vašeho života.

 

Znamení  zvěrokruhu:  panna, střelec

 

Čištění a nabíjení:

Čistí se pod proudem čisté vody a nabíjí se při měsíčním světle, nejlépe za úplňku.

 

Upozornění :

Přestože korálky z minerálních kamenů mají silné energetické účinky a mohou být nápomocny k Vašemu uzdravení, neslouží jako náhrada lékařské péče !!!

Čerpáno převážně ze zdroje : J.Hallová

LENYmade.cz používá k fungování webu, personalizaci reklam a vylepšení služeb soubory cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s pravidly užití souborů cookies.