Krásný den dámy a pánové, od 17.7.2020 do 8.8.2020 jsem na nádherné dovolené. Přeji vám úžasné léto. Objednávky budu přijímat i nadále, ale první odeslání zásilek až 10.8.2020.

Podpora duše

Nejcenější dar (1)

Vítejte na webu, který by vám rád pomohl, pokud mu to dovolíte.

Mám dar vás provést opravdu těžkými tématy (včetně například úmrtí blízkého člověka) láskyplně a s lehkostí. Dokážu se na vás naladit a díky tomu fyzicky cítíte, jak se vaše bolest/bloky transformují.

Moje energie vás nasměrovala na tento web a vaše duše doufá, ne vaše duše ví, že moje soucitná energie spojená s energií minerálů vám může ulevit, nasměrovat  a pomoci.

Vaše duše mě našla a hlásí se o svoje právo přežít a zvládnout trauma či velkou bolest.

Vaše duše chce znovu pocítit  hojnost, štěstí a lásku. Vaše duše chce dojít vnitřního klidu a bezpodmínečné lásky.

Každý z vás potřebuje jinou míru pomoci a já to plně respektuji.

Připravila jsem pro vás čtyři stupně podpory:

1.stupeň

Sleduji minerální kameny a jejich účinky a vymýšlím účinné kombinace těchto překrásných darů země, aby mohly pomoci všem, kteří to potřebují. Minerální náramky jsou v hlavní nabídce mého webu. Soustřeďte se na obrázky minerálních náramků a vyberete si ten, ke kterému vás to táhne a který se vám nejvíce líbí. Teprve pak si přečtěte, k jakému účelu je tento náramek stvořen. Pokud s vámi souzní popis minerálů, vybrali jste si přesně náramek pro vás.

Náramek na míru (4)

2.stupeň

Máte celkem jasnou představu, jaký minerální kámen potřebujete, nebo podle jakých kritérií ho vybírat a potřebujete svému nápadu vdechnout život. Napíšete mi vaše požadavky a já si nechám čas na uzrání vašeho nápadu a zrealizuji ho.

Vyrobím vám náramek na míru dle vašich požadavků a pošlu fotografii návrhu na případné úpravy vašeho osobního amuletu.

Náramek na míru (3)

3.stupeň

Půlhodinová online konzultace vaší aktuální situace, kde si popovídáme, co vás nejvíce tíží, z jakého důvodu hledáte pomoc a já se na vás nacítím. Pak si nechám čas na uzrání svých pocitů a sestavím vám náramek na míru přímo pro vás, který vám bude oporou na vaší cestě a pomůže vám navýšit vaše aktuální vibrace a tím zlepší váš život ve všech oblastech. Náramek na míru si objednáváte zvlášť k této konzultaci.

Náramek na míru (3)

4.stupeň

Objednáte si úvodní online setkání, které bude hlavně zaměřené na vás a váš aktuální problém, vaši bolest, strach či ztrátu. Společně si vytvoříme bezpečný prostor pro vaše sdílení a zjistíme, jak vám aktuálně ulehčit.

Blíže vás seznámím s touto konzultací zde.

Náramek na míru (3)

 

 Rezervujte zde kliknutím na tlačítko:


Rezervace (2)

 

Pro koho tyto online setkání nejsou :

 • Pro všechny, kteří očekávají odbornou psychologickou pomoc (prosím vyhledejte psychologa)
 • Pro všechny, kteří chtějí návod na život
 • Pro všechny, kteří chtějí a očekávají přesné rady a postupy, jak vyřešit situaci.

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Nejcenější dar (3) Kód: 027
  Náramek z minerálů na míru
  na objednávku do 14 dnů
  Ráda vám vytvořím náramek na míru dle vašeho zadání, nebo dle naší společné konzultace. Můžete si vybrat z mnoha minerálních kamenů nebo...

  1 333 Kč
 • Nejcenější dar (2) Doprava zdarma Kód: 350
  Konzultace - náramky
  na objednávku rezervace
  Potřebujete náramek na míru a vaše duše vás zavolala ke mně. Minerální kameny spolu s mojí energií vám pomohou zvýšit vaši vibraci a to znamená...

  1 111 Kč
 • Nejcenější dar (1) Doprava zdarma Kód: 2222
  Podpora duše - online
  na objednávku rezervace
  Pokud jste tu, znamená to, že se vám přihodilo něco zlého, nebo si přejete změnu a zatím nevíte jakou a jak moc velkou. Vím jaké to je, když jste...

  5 000 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

LENYmade.cz používá k fungování webu, personalizaci reklam a vylepšení služeb soubory cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s pravidly užití souborů cookies.