Podpora duše

Nejcenější dar (1)

Vítejte na webu, který by vám rád pomohl, pokud mu to dovolíte.

Mám dar vás provést opravdu těžkými tématy (včetně například úmrtí blízkého člověka) láskyplně a s lehkostí. Dokážu se na vás naladit a díky tomu fyzicky cítíte, jak se vaše bolest/bloky transformují.

Moje energie vás nasměrovala na tento web a vaše duše doufá, ne vaše duše ví, že moje soucitná energie spojená s energií minerálů vám může ulevit, nasměrovat  a pomoci.

Vaše duše mě našla a hlásí se o svoje právo přežít a zvládnout trauma či velkou bolest.

Vaše duše chce znovu pocítit  hojnost, štěstí a lásku. Vaše duše chce dojít vnitřního klidu a bezpodmínečné lásky.

Každý z vás potřebuje jinou míru pomoci a já to plně respektuji.

Připravila jsem pro vás čtyři stupně podpory:

1.stupeň

Sleduji minerální kameny a jejich účinky a vymýšlím účinné kombinace těchto překrásných darů země, aby mohly pomoci všem, kteří to potřebují. Minerální náramky jsou v hlavní nabídce mého webu. Soustřeďte se na obrázky minerálních náramků a vyberete si ten, ke kterému vás to táhne a který se vám nejvíce líbí. Teprve pak si přečtěte, k jakému účelu je tento náramek stvořen. Pokud s vámi souzní popis minerálů, vybrali jste si přesně náramek pro vás.

Náramek na míru (4)

2.stupeň

Máte celkem jasnou představu, jaký minerální kámen potřebujete, nebo podle jakých kritérií ho vybírat a potřebujete svému nápadu vdechnout život. Napíšete mi vaše požadavky a já si nechám čas na uzrání vašeho nápadu a zrealizuji ho.

Vyrobím vám náramek na míru dle vašich požadavků a pošlu fotografii návrhu na případné úpravy vašeho osobního amuletu.

Náramek na míru (3)

3.stupeň

Půlhodinová online konzultace vaší aktuální situace, kde si popovídáme, co vás nejvíce tíží, z jakého důvodu hledáte pomoc a já se na vás nacítím. Pak si nechám čas na uzrání svých pocitů a sestavím vám náramek na míru přímo pro vás, který vám bude oporou na vaší cestě a pomůže vám navýšit vaše aktuální vibrace a tím zlepší váš život ve všech oblastech. Náramek na míru si objednáváte zvlášť k této konzultaci.

Náramek na míru (3)

4.stupeň

Objednáte si úvodní online setkání, které bude hlavně zaměřené na vás a váš aktuální problém, vaši bolest, strach či ztrátu. Společně si vytvoříme bezpečný prostor pro vaše sdílení a zjistíme, jak vám aktuálně ulehčit.

Blíže vás seznámím s touto konzultací zde.

Náramek na míru (3)

 

 Rezervujte zde kliknutím na tlačítko:


Rezervace (2)

 

Pro koho tyto online setkání nejsou :

 • Pro všechny, kteří očekávají odbornou psychologickou pomoc (prosím vyhledejte psychologa)
 • Pro všechny, kteří chtějí návod na život
 • Pro všechny, kteří chtějí a očekávají přesné rady a postupy, jak vyřešit situaci.

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Nejcenější dar (3) Kód: 027
  Náramek z minerálů na míru
  na objednávku do 14 dnů
  Ráda vám vytvořím náramek na míru dle vašeho zadání, nebo dle naší společné konzultace. Můžete si vybrat z mnoha minerálních kamenů nebo...

  1 333 Kč
 • Nejcenější dar (2) Doprava zdarma Kód: 350
  Konzultace - náramky
  na objednávku rezervace
  Potřebujete náramek na míru a vaše duše vás zavolala ke mně. Minerální kameny spolu s mojí energií vám pomohou zvýšit vaši vibraci a to znamená...

  1 111 Kč
 • Nejcenější dar (1) Doprava zdarma Kód: 2222
  Podpora duše - online
  na objednávku rezervace
  Pokud jste tu, znamená to, že se vám přihodilo něco zlého, nebo si přejete změnu a zatím nevíte jakou a jak moc velkou. Vím jaké to je, když jste...

  2 500 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

LENYmade.cz používá k fungování webu, personalizaci reklam a vylepšení služeb soubory cookies. Používáním našich stránek souhlasíte s pravidly užití souborů cookies.